Informacje organizacyjne :)

24 sierpnia 2021

Drodzy Rodzice,

Przygotowaliśmy dla Was kilka ważnych informacji.

Bardzo prosimy o przygotowanie wyprawki dla Waszego przedszkolaka, w której muszą się znaleźć:

• podpisane kapcie
  • podpisany worek, w którym będą ubrania na zmianę. (w przypadku najmłodszych grup, prosimy o większą ilość ubranek)
  • komplet dla dzieci leżakujących: kocyk i mała poduszka (2,5 i 3 latki)
  • deszczowy zestaw, w skład którego wchodzą: spodnie gumowane, przeciwdeszczowa kurtka i kalosze – wszystko również podpisane!

W przypadku dzieci, które mają alergie pokarmowe, prosimy o pilne dostarczenie zaświadczenia od lekarza, które musimy przekazać dietetykowi w firmie cateringowej.

31 sierpnia między godziną 15.30 a 17 zapraszamy do zwiedzenia przedszkola. 🙂

1 września czekamy na Przedszkolaków od godziny 6.30. Prosimy o dopilnowanie by dziecko dotarło do nas do godziny 7.59 🙂  O godzinie 8.00 zaczynamy zajęcia w grupach.

Jeśli to możliwe, niech pierwsze dni Waszego dziecka w przedszkolu będą nieco krótsze.

3 września o godzinie 17:00 zapraszamy na zebranie organizacyjne, na którym przedstawimy naszych Nauczycieli oraz ofertę zajęć dodatkowych.

Prosimy o przygotowanie:

– 150 zł na wyprawkę plastyczną dla każdego dziecka

– pakiet książek dla 4 latków – 95 zł

– pakiet książek dla 5 i 6 latków – 134 zł.

Do zobaczenia już niebawem! 🙂