Konkurs plastyczny “STWÓRZMY RAZEM COŚ Z NICZEGO”

20 listopada 2023

Zapraszamy do magicznego świata kreatywności i ekologii!
Chcemy z dziećmi ożywić stare rzeczy i dać im nowe „zabawkowe życie”.
To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Ekoedukacja w pomorskich przedszkolach”, przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

Czekamy na wszystkie dzieci wraz z ich rodzinami, gotowe do wzięcia udziału w konkursie, który będzie nie tylko inspirujący, ale i pełen radości tworzenia.
Nasze cele są jasne: chcemy rozwijać kreatywność i zdolności manualne dzieci, uwolnić wyobraźnię poprzez ekspresję plastyczną oraz zaszczepić w młodych sercach miłość do ekologii.

Niech Wasza wyobraźnia nie zna granic! Dajcie drugie życie starym przedmiotom, tworząc z nich niezwykłe zabawki z surowców wtórnych. Wspólnie możemy uczynić świat piękniejszym i bardziej zrównoważonym miejscem.

Termin nadsyłania prac mija 4 grudnia 2023 roku, ale pamiętajcie, że im wcześniej zaczniecie, tym więcej czasu będziecie mieć na tworzenie czegoś wyjątkowego!

Regulamin konkursu – pobierz